Banner
Klima Temizliği
Klima TemizliğiPek çok sektörde farklı amaçlar için kullanılan soğutma sistemleri, kullanıldıkları alanlarda verimliliği en üst düzeyde tutmak için tasarlanmıştır. Kullanım süresi ve çevre şartları göz önüne alınırsa her makine gibi bu sistemlerinde zamanla gerekli bakımlarının yapılması kaçınılmaz bir gerçektir. Bakımı yapılmayan ya da aksatılan sistemler için oluşacak arızaların meydana getireceği masrafalar ise neredeyse sistemin kendisi kadar ek ödeme gerektirecektir. Soğutma sistemlerimizin performanslarının ilk günkü kadar verimli olmasını istiyorsak bakımlarının bu alanda uzman ekipler tarafından düzenli periyotlarda yapılmasının çok büyük önem arz etmektedir.

Soğutma sistemlerinizin bakımlarının uzman ekipler tarafından yapılıyor olması tüm sorunların ortadan kalkacağı anlamına gelmemelidir. Unutulmamalıdır ki sistemlerde kullanılacak olan temizleme kimyasalının da soğutma sistemleri için hayati önemi vardır. Soğutma sistemlerimizde kullanılacak temizleme kimyasalı sistemi temizlerken sisteme zarar vermemelidir. Temizleme amacıyla pek çok sistemde kullanılan asit içerikli bileşenler bu sistemlere büyük zararlar vermektedir ve soğutma sisteminin – klimalarımızın kullanım ömrünü her kullanımda daha da kısaltmaktadır. Bu sebeple “Klima Temizleme” olarak hiçbir metale zarar vermeyen ve korozyona sebep olmayan ürünleri sizlere sunuyoruz.

“Klima temizleme” ürünleri ile soğutma sistemlerinizde oluşan ve sistemi olumsuz etkileyen yapıları gidermesi için( toz, kir, yağ, küf, mantar vb. ) tüm klimalarda, chiller gruplarında, havalandırma kulelerinde, araçlarınızda kısacası tüm soğutma sistemlerinde güvenle kullanabilirsiniz. 
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Endüstriyel Mutfak
- Teknik Servis
- Klima Servis Hizmetleri
- Beyaz Eşya Bakım ve Onarım Hizmetleri
- Endüstriyel Mutfak Bakımı ve Onarımı
- Klima Servisi
- Klima Tamiri
- Klima Tamircisi
- Klima Bakım Servisi
- Klima Bakımı
- Sakarya Klima Bakımı ve Tamiri
 
 
Pro WEB